Uncategorized @sk

NAŠE riešenie

NAŠA výzva NAŠIM spoluobčanom

Ak si volič konzervatívny, či liberálny, pravičiar, či ľavičiar, niečo medzi tým, socialista, či komunista, národniar alebo príslušník národnostnej menšiny, prvovolič alebo notorický nevolič, znechutený nevolič, či nebodaj svetoobčan…

Alebo ak si jednoducho človek, biely, čierny alebo niečo medzi tým, pekný či postrach zrkadiel, mladý alebo starý, chudý alebo tučný, múdry alebo iba chytrý, chudobný alebo bohatý, intelektuál alebo robotník, riaditeľ alebo učiteľ, zdravotník alebo stavbár, moderátorka či upratovačka alebo jednoducho človek taký, či onaký, aj taký, ktorý sa tu nenašiel, prosto človek – občan SR a zo súčasnej ponuky na našej politickej scéne by si si nevedel vybrať žiadny politický subjekt pre nasledujúce parlamentné voľby, aby si mu dal svoj hlas alebo si človek, ktorý by privítal nejakú politickú silu, ktorá by Ťa naplnila dôverou a nádejou, že by táto mohla veci zmeniť na Tvoj obraz, tak si polož nasledujúcu otázku a odpovedz si na ňu.

Ak by sa parlamentné voľby konali zajtra, myslíš si, že by si si zo súčasných aktívnych politikov najradšej nevybral nikoho?

Ak je Tvoja odpoveď ÁNO, myslím si, že v súčasnej dobe nie je žiadna reálna ponuka, potom:

ak to tak cítiš, PRI AKTUÁLNOM SČÍTANÍ OBYVATEĽSTVA do kolónky Hlásite sa k ďalšej národnosti, ako druhú možnosť národnosti vyber možnosť iná a potom pri ďalšej ponuke s názvom iná (uveďte slovne) do kolónky iná (uveďte slovne) napíš malými písmenami slovo naša, teda druhá národnosť bude znieť naša.

A my pre vás všetkých za to pripravujeme NAŠE milé prekvapenie…

Nebojte, nejdeme do politiky. Tá nás neláka. Nejde nám o moc ani peniaze. Doteraz ste svoj hlas odovzdávali a ak to vyjde, budete od istého momentu svoj hlas používať iba na to, na čo slúžil pôvodne: bude ho vždy počuť a ostane vždy VÁŠ.

Vtip, že dnešná demokracia je demokraciou iba v deň volieb, zapadne prachom.

Samo Chalupka je nadčasový:

To zem, dedom mojim vzatá,
to vlasť a mať moja svatá:
a ja sirotou tu stojím
a vo svojom nie som svojím. —

I plakali moje oči,
že môj ľud mi je v otroči:
i čakal som — ale darmo,
kto by zlomil naše jarmo.

NÁŠ kolektív-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts