V mene dúhy

V poslednej dobe sa veľa hovorí na tému Inakosť. Radi by sme k tejto téme prispeli.

Kľúčovým slovom dúhovej inakosti bude v kontexte dnešných dní napríklad taký človek trans-očkovaný.

O čo ide? Vychádzajme zo známeho pojmu transsexuál. Podľa wikipédie ide o nasledovnú definíciu: …túžba žiť a byť akceptovaný ako príslušník opačného pohlavia, zvyčajne sprevádzaná pocitom nepohody z vlastného anatomického pohlavia alebo jeho neprimeranosti a želaním chirurgického alebo hormonálneho liečenia, ktoré by zladilo telo pacienta s preferovaným pohlavím.“.

Človek trans-očkovaný môže byť teda analogicky neočkovaný človek s túžbou žiť a byť akceptovaný ako očkovaný. Rovnako ako transsexuál, aj človek trans-očkovaný môže mať túžbu po nediskriminácii, rovnakom zaobchádzaní, rovnakej miere práv a po spoločenskej tolerancii.

Ak sa teda cítite aj Vy trans-očkovaní, skúste napríklad v zmysle rešpektu k Inakosti požiadať o Ministerstvo zdravotníctva SR o zaslanie kovid pasu výlučne na základe príslušnosti k trans-očkovaným, ľuďom neočkovaným, ktorí sa cítia byť očkovaní a v právach rovní tým zaočkovaným.

Pekný deň. Ozaj, ak Vám ho nevydajú, treba zvážiť podanie trestného oznámenia, nakoľko môže ísť o niektorý z trestných činov extrémizmu podľa § 140a Trestného zákona.

-pw-

PS: mimochodom, všimli ste si, že po dosiahnutí kolektívnej imunity očkovaním vo Veľkej Británii kovid opäť vyčíňa? Čím to bude? Kde soudruzi z NDR udělali chybu?

https://www.aktuality.sk/clanok/898191/koronavirus-britania-hlasi-najviac-nakazenych-od-februara/

Koronavírus: Británia hlási najviac nakazených od februára

„K nárastu počtu nakazených prichádza v čase, keď údaje britského štatistického úradu ONS predpokladajú, že okolo osem z desiatich ľudí v Spojenom kráľovstve má protilátky proti koronavírusu – buď z nakazenia sa vírusom alebo v dôsledku očkovania.“.

Vírus si zrejme prvýkrát v histórii virológie povedal, že ho dosiahnutá kolektívna imunita nezaujíma. Bunková imunita sa chytá za brucho a vakcinačné spoločnosti sa možno začnú pomaly skrývať.

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts