Opustil nás priateľ

Dnes som sa dozvedel smutnú správu. Opustil nás môj priateľ, múdry a vzdelaný človek, ktorého som zvykol počúvať so zatajeným dychom. S Reném Balakom sme pripravovali mnohé zaujímavé projekty a my ich na jeho počesť aj dokončíme. To sľubujem. Ešte v piatok ho vytočili svedkovia kovidoví, ktorých úmyselne vytvorili monštrá, ktoré sú aktuálne pri moci. Prispeli k jeho skonu a ktovie, či si to uvedomujú. Toto musí skončiť! Očkovaní a neočkovaní musia SPOLU a ZA KAŽDÚ CENU zabrániť ďalšej polarizácii spoločnosti z vymyslených zdravotných dôvodov a začať spolu hovoriť. Kým sa my vadíme a presviedčame, kto zomrie skôr, na pozadí nám predávajú všetko, čo nám naši predkovia zanechali. Zvyšok mieri do bankrotu. Dnes Vás zabavia kovidom, zajtra uhlíkovou stopou. A verte, že si každý deň urobia pukance. Vy ste pre nich kino. Pozrite si aktuálny summit OSN, ONI nemusia byť ani „očkovaní“, ani nosiť rúška. Majú výnimku. ONI. Diplomatický pas obsahuje vírus neutralizujúce protilátky.

Poslednej veci, ktorej sa René venoval, bolo toto. Článok je o tom, že biológovia sa ponáhľajú vytvoriť syntetický SARS-CoV-2 z jeho genetického kódu. Článok sa pozastavoval nad tým, aké riziká nám hrozia, ak dnes vírusy môžu byť syntetizované z ničoho. Ak vieme tlačiť na 3D tlačiarni budovy, vieme aj vírusy, len technológia je mierne iná. Jeho posledný FB apel znel takto: „Tyraniu a diktatúru tyranov slovenský národ ukončí vtedy, keď sa zjednotí.” 

Nech nám spomienka na Reného pripomína jeho zmysel pre morálku a etiku. Pomenoval veci trefne a presne. Bol ako Maruška, ktorú vyhnal kráľ pre to, že povedala, že je soľ nad zlato. Už sa nestihne vrátiť, aby mu kráľ povedal, že mal pravdu. My to dotiahneme za neho.

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts