Najnovšie znepokojujúce informácie aj o vakcínach
Cieľom vakcín je vyvolať imunitnú odpoveď, a tak zabrániť infekcii. Niektoré vakcíny však nielenže nemôžu ochrániť organizmus človeka, ale paradoxne danú infekciu zhoršujú. Ako píše aj napr. MUDr. Ján Lakota, CSc. na www.zsi-korene.sk, ide o ADE (spojené s PAH – prvotný antigénový hriech). Laicky povedané, ak máte pomerne stabilný patogén (a tu nepoteším antivaxerov), vakcína funguje, ako má. Ak však patogén pomerne rýchlo mutuje, ako je to uvádzané aj pri SARS-CoV-2, vakcína naopak imunite človeka priťaží. Ak sa totiž očkované ľudské telo stretne s mutovaným patogénom, začne produkovať protilátky proti pôvodnému patogénu a vlastne bráni telu v prirodzenej imunitnej odpovedi na nový patogén. To môže mať za následok prudké zhoršenie priebehu choroby, aj napr. potrebu hospitalizácie, prípadne pľúcnej ventilácie. A to teraz vôbec neriešime, že je nová vakcína vyvinutá na báze mRNA, ktorá má potenciál priamo a nepredvídateľne meniť ľudskú DNA a nebola doteraz nijako vyskúšaná.
- Ľudia, ktorí v doterajšom živote nemali žiadne alergie, po podaní vakcíny utrpeli anafylaktický šok
2. Čo nás možno čaká aj v SR?
3. Proti čomu sa vlastne chceme očkovať?
https://www.huffpost.com/entry/new-covid-restrictions-england-christmas_n_5fde29d8c5b60f828856ad1d
4. Kam zmizla chrípka? Závidí kovidu jeho aktivitu?
https://www.nbc12.com/2020/12/11/flu-cases-virginia-currently-no-activity-says-health-department/
5. Čo na to hovoria odborníci?
6. Veľmi podnetný článok bol publikovaný 15. novembra 2020 na webovej stránke http://prezidentpress.ru/. Autori skúmali koreláciu medzi ochorením na koronavírus a očkovaním proti chrípke u ľudí v moskovskej a petrohradskej oblasti. Koeficient korelácie bol 0,98, pričom stredná odchýlka bola 0,023. Hodnota koeficientu korelácie sa považuje za spoľahlivú, keď je väčšia ako trojnásobok hodnoty strednej odchýlky. V danom súbore bol koeficient korelácie vyšší ako 42 násobok hodnoty strednej odchýlky. Inými slovami existuje veľmi silná spojitosť medzi očkovaním proti chrípke a následným postihnutím infekciou SARS-CoV-2. To môže znamenať, že ľudia očkovaní proti chrípke majú omnoho vyššiu šancu ochorieť na SARS-CoV-2, pričom priebeh infekcie bude pravdepodobne ťažší a vážnejší. Autori zároveň predpokladajú, že vysoká úmrtnosť pacientov na SARS-CoV-2 v talianskom Bergame bola spojená s masovou bezplatnou vakcináciu proti chrípke v novembri 2019 u ľudí nad 65 rokov.
7. Vakcinácia a AG test v jednom? Nič nemožné.
Takže si to zhrňme ešte raz:
- Patogén existuje, nepoznáme jeho povahu
- Testovanie nefunguje, ani RT-PCR
- Patogén pomerne rýchlo mutuje
- Vakcíny kvôli mutácii patogénu nie sú riešenie, naopak, potenciálne zhoršujú zdravotný stav populácie.
- Áno, môže sa mýliť aj celý svet. Nebude to prvýkrát v histórii. Dôvodom môže byť tak časový stres, ako aj zlý úmysel.
Preto vyzývam kompetentné orgány na okamžitú a radikálnu zmenu postoja v boji proti aktuálnemu patogénu s názvom SARS-CoV-2. Treba sa zamerať na osvetu, podporu zdravia jednotlivca, zdravé životné a pracovné prostredie. Z ekonomického hľadiska je nutné zrušiť akékoľvek formy lockdownov a apelovať na zodpovednosť správne informovaných obyvateľov. A to čím skôr. Inak sa patogénová epidémia zmení na ekonomickú. Potom vaše tvrdenie, že potláčate ľudské práva, lebo ľudia zomierajú, bude platiť len v druhej časti. Ľudia budú zomierať. Budú si siahať na vlastný život. Z ekonomických dôvodov. Nechcem byť svedkom toho, akým spôsobom sa budú tieto čísla porovnávať.
Vymeňte nemenovaných odborníkov za ozajstných odborníkov alebo si nájdite čas tak, ako ja, právnik, a naštudujte si problematiku. Zaberie vám to nejaký čas, ale stojí to za to. Ja som to dal za dva týždne. Ak ste práve v karanténe a zamýšľate sa nad tým, prečo máte antigénový test negatívny a RT-PCR pozitívny, verte, že ste urobili prvý krok správnym smerom.
-pw-