Čína proti kryptomenám

Čína vyhlasuje vojnu kryptomenám. Podľa ekonomického vizionára Kiyosakiho sa chystá spustenie vlastnej čínskej štátnej kryptomeny a nasledovať bude možno vlastná aj v SŠA.

Možno len súhlasiť, že krajiny, ktoré sa vydajú týmto smerom, majú namierené ráznym krokom do komunistickej totality (nie rozvinutého socializmu, aký sme zažívali pred rokom 1989).

Slovensko má ako súčasť eurozóny, ktorá chystá svoje digitálne euro, výborné predpoklady na rýchle sfunkčnenie takéhoto systému. Vysoká koncentrácia bonzákov, s hojným výskytom aj v parlamentných laviciach (napr. jeden známy aktuálne prebehnuvší z jedného klubu do druhého), ľudí bez chrbtovej kosti, donášačov a rozbíjačov len pre pocit vlastnej dôležitosti a pod. Keď sa človek niekedy pozrie na Slovensko, vyzerá to občas, akoby tu mal stag party samotný Judáš aj so všetkými bratrancami až po tretie koleno.

Viete, kedy sa oplatí na Slovensku hovoriť o fungujúcom právnom štáte a rešpektovaní základných ľudských práv a slobôd? Ak sa napr. v prípadoch, akým bol politická poprava sudcu Miľana politickým orgánom Súdna rada (podľa slov jej šéfa takým naozaj je) ozve dostatok sudcov na jeho podporu. Ak sa pri kontrole nezmyselných a hlavne nezákonných opatrení u jedného podnikateľa na jeho podporu postavia iní podnikatelia. Ak sa očkovaný pri opýtaní čašníkom na OTP režim v reštaurácii zodvihne a solidárne odíde do tej vedľa. Až vtedy sa veci zmenia.

Dovtedy máme vytýčený pevný kurz: totalitný technokratický komunizmus na čínsky obraz.

A ak je Vám to jedno, začnite sa aspoň učiť po čínsky a neinvestujte príliš do kryptomien. Zo strednodobého hľadiska tým nič nepokazíte. Bonzák so znalosťou čínštiny sa v budúcnosti nemôže stratiť.

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts