Ukrajina, SŠA, bratia Česi a olympiáda

Okrem toho, že nórsku bežkyňu na lyžiach v cieli kriesili zrejme kvôli tzv. nocebo efektu vakcíny, ktorý ako novú dymovú clonu objavil jeden denník s písmenkom (z nadmorskej výšky to zjavne nemá, Nóri sa pripravovali v ešte vyššej polohe a nevynechávajú Anterselve), sme sa dozvedeli, že česká hokejová reprezentácia venuje svoje víťazstvo 6:5 nad ruskou Ukrajine. Presnejšie, Česi o tom nič nevedia a Ukrajinci to tvrdia. Mimochodom, kto ten hokej videl, určite potvrdí, že si Česi zvíťaziť zaslúžili.

Aha.

Nuž, naši ukrajinskí priatelia by mohli zabrať, my im naozaj úprimne držíme palce. Každý nech si ten pocit zažije, stojí to za to. Rátame s tým, že aj sami majú dosť dobrých športovcov, aby vylepšili svoju aktuálnu bilanciu 0-0-0. Kanadské hokejistky dokonca vyhrávajú v respirátoroch. Tu je teda aktuálna bilancia našich východných susedov a priateľov.

Aha.

 

Aby bol teda pán Perebyinis spokojný, budú musieť získať aspoň 18 kovov. Určite im k skvostnému výkonu dopomôžu slová ambásady SŠA.

Aha.

Pri týchto zaujímavých odkazoch si ani nechcem predstaviť, k čomu ambasáda pogratuluje Slovákom, keď zvíťazia v hokeji nad označenou reprezentáciou Nemecka…

Pekný športový zážitok. Šport nás baví a tie komentáre ešte viac. Až raz budem mať biely plášť, verím, že budem ten, čo vo vrecku nájde kľúčik.

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts