Zber DNA v Poľsku

Pozdravujem všetkých obyvateľov Slovenska s doposiaľ neporušenou DNA a aj tých zvyšných 50 percent. V Poľsku sa pripravuje pôda na pokus, ktorý mi pripomína naše masové AG testovanie pred rokom a štvrť.

Aha: https://www.rt.com/news/546148-genetic-test-severe-covid/

Za všetko môže škaredý chromozóm 3. A ešte vraj gén zdedený po neandertálskych predkoch, ktorý chráni pred ťažkým priebehom kovidu (nepočuli sme to už niekde?). Nuž a v tomto ohľade začínam chápať, prečo nám drvivá väčšina politikov a odborníkov prežila bez ujmy všetky tie krvilačné vlny. Nemci by po tomto objave mali skákať dva metre päťdesiat a rovno s očkovaním skončiť. Rakúšania by mali prestať uvažovať nad povinným očkovaním. Veď sú na základe tohto objavu od prírody chránení.

Po tomto geniálnom pokuse sa môžeme tešiť možno napríklad aj na to, že ľudia geneticky náchylní na kovid sa budú môcť preventívne dostať do karantény, ako inak, pre ich vlastné dobro a ochranu.

Neviem, či mám povolené si zakonšpirovať. Neprezraďte ma. Možno sa dozvieme, ako to vyzerá s DNA po vakcinácii. Či sa náhodou niečo nezmenilo a ak áno, čo. A ak to vyjde, za toto dostane Rišo Pomerantz Nobelovu cenu. Jeden by neveril.

A ja sa idem pozrieť do zrkadla, ako mám tvarovanú čelovú časť lebky. Je to aktuálne vec prežitia!

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts