Švédsko a Dánsko pozastavujú používanie mRNA látky na kovid

Obe krajiny pozastavujú používanie mRNA látky na kovid od spoločnosti Moderna vo vekovej skupine do 30 rokov. Dôvodom je zvýšené riziko zápalu srdcového svalu.

Moderna reagovala poklesom akcií na NY burze o 5,3 percenta.

Podľa VAERS systému na sledovanie vedľajších účinkov iba v SŠA zomrelo v súvislosti s „vakcínou“ Moderna 3.933 Američanov. 10.848 ich zomrelo po obdobnom produkte Pfizeru.

Zdroj informácií TU.

Tí Švédi sa teda majú. Niekto sa vie narodiť. A ešte aj cenu plynu majú nižšiu (neplatia tranzit cez Ukrajinu). Poľskí priekupníci im neskupujú drevo, gastroprevádzky nekrachujú, zarúškovaným sa vyhýbajú a dôchodky im zrejme vyplatia aj na budúci rok. Niekto sa má.

A čo na myokarditídu po „vakcinácii“ hovoria v SŠA? Nič to nemusí byť, dáte si napr. ibuprofen (zdroj TU). Tu zápal, tam zápal, sem odumreté vlákno, tam odumreté vlákno. No a čo, že sa neobnoví. Malina. Žijeme len raz… A tak som si pri tej príležitosti opäť spomenul na jednu, možno ešte stále redaktorku z JOJky. Čaká ju ešte len tretia dávka (to je tá, čo porovnávala riziko zrazenín po vakcíne s rizikom zrazenín po kombinácii aspirín s liekmi proti počatiu). Ak má rada písmená ADE (a nie sú to vitamíny), odporúčame kombináciu tretej dávky s vakcínou proti chrípke.

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts