COVID-19

Súvislosť medzi mikrotrombami a vakcínou AstraZeneca potvrdená

Ešte vo februári sme verejnosť informovali v našom článku, že tzv. mRNA a cDNA experimentálne a na riadne použitie stále nepovolené „vakcíny“ môžu spôsobovať mikrotromby a iné závažné vedľajšie účinky. Vtedy sa nám priaznivci mainstreamových médií vyhrážali trestnými oznámeniami.

Realita dneška? O dva mesiace neskôr? Posúďte sami.

Marco Cavaleri, jeden z hlavných odborníkov na vakcíny z Európskej liekovej agentúry sa pre taliansky denník Il Messagero vyjadril, že existuje príčinná súvislosť medzi podaním „vakcíny“ AstraZeneca a vznikom mikrotrombov.

Ide o pomerne nepríjemnú informáciu práve v čase, keď americká VAERS pod CDC informuje, že za 3 mesiace prebiehajúceho „očkovania“ experimentálnymi látkami na covid-19 zaznamenala v súvislosti s očkovaním 2509 úmrtí (k 29.3.2021), čo mimochodom predstavuje takmer rovnaký počet prípadov hlásených úmrtí, ako za cca 11 rokov bežného očkovania u celej americkej populácie (2588 úmrtí od 1.1.2010 do 31.12.2020).

UPDATE: Z nejakého zvláštneho dôvodu tieto správy presiakli aj do slovenských médií hlavného prúdu (napríklad tu alebo tu).

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts