|

SAV nechce alebo nevie identifikovať výroky Dr. Lakotu

Vyzerá to, že SAV bude mať seriózny problém s identifikáciou výrokov, ktoré sa podujali komentovať. My sme si totiž istí, že sa im to nepodarí. Ide o obyčajnú difamačnú kampaň s podporou niektorých médií. Dúfame, že stránka Hoaxy a podvody Polície SR bude objektívna (možno už ten čas nadišiel) a má štempeľ s názvom HOAX pripravený.

So súhlasom klienta zverejňujeme odpoveď SAV, podľa ktorého nevedia dokonca identifikovať ani médiá, v ktorých mali výroky zaznieť.

Toto je vizitka ľudí, ktorým má byť práca s faktmi vlastná. Vizitka s názvom „Veda a výskum“. Úroveň „jedna pani povedala“… A týmto ľuďom máte veriť pri prezentácii vedy počas pandémie? V súdnom spore, ktorý bude nasledovať, neostaneme len pri vyvrátení ich komentárov ako čistokrvných difamačných lží. Pôjdeme ďalej. Odkryjeme motív konania týchto ľudí. Ich jedinou šancou, ako z toho von, je označiť samých seba za hoaxerov.

Ako prvú upútavku dávame von toto (zamerajte sa na jedno duo autorov):

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/18/1/11-1026_article

https://cormandrostenreview.com/report/

Mimochodom práve medzinárodný kriminálny živel Ch.D. (ktorý z nepochopiteľného dôvodu stále uniká pred spravodlivosťou), je pôvodcom ďalšieho HOAXU, ktorý je za hranicou vnímania bežnej logiky, a tým je asymptomatický prenos covid-19 (v dobe pred aplikáciou vakcíny). Inak výborný nástroj na strašenie neznalých ľudí a odstavenie bežných lekárov v neprospech nespoľahlivých testov. Cestovateľ v čase a vizionár pokiaľ ide o nastavenie a výrobu prvých RT-PCR testov na kovid a v konečnom dôsledku aj významný scénarista pseudovedeckého kontextu pandémie.

A ešte niečo:

  • zmluva z CRZ na projekt so zaujímavými dátumami pre znalých problematiky s názvom: Vývoj vysoko výkonného, citlivého RTqPCR testu a rýchleho RTLAMP testu na rozlíšenie SARSCoV2 a chrípky pre firmu p. Čekana, účinná 27.10.2020:

link CRZ

A v tomto kontexte dnešná perla od „odborníka“ Pavelku, možno budúceho laureáta Nobelovej ceny, prípadne aspoň Darwinovej ceny za objav masového testovania populácie ako účinného lieku na kovid (nemožno mu a jeho tímu vrátane bývalého ministra zdravotníctva a p. Jarčušku uprieť kreatívny prístup k štatistike v zmysle historického výroku Winstona Churchilla). Tento pán k chrípke pre portál topky.sk uviedol výrok v znení:

„Tento rok by mohla byť vážnym problémom, keďže sme minulý rok chrípku nemali.“ (zdroj TU).

Mám rád vtipy, tento bol naozaj z tých horších, takých suchších – anglických. Asi sa na neho niečo v tom Londýne nalepilo. Je však zlé, že sa nájdu ľudia, ktorý sa nad jeho výrokom ani nepozastavia. A hlavne si nepozrú skoršie články mainstreamu a vyjadrenia iných „odborníkov“, ktorí sa všemožne snažili vysvetliť, že tá chrípka tu predsa len kdesi je. Je samozrejmé, že ak má niekto pamäť siahajúcu len tri mesiace dozadu, legitimizuje ďalšie útoky od tých istých osôb. Ba čo viac, dodáva im odvahu. O tomto človeku budeme asi v súvislosti s vakcináciou počuť ešte veľa. A pridajú sa aj iní anglickí, prípadne tropickí odborníci. A budú to časom oveľa tvrdšie vyjadrenia. Toľko, koľko im dovolíte.

A ešte sľúbená komunikácia s SAV:

 

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts