Pokles prípadov po zmene metodiky WHO k RT-PCR testovaniu

V januári sme oznámili prelomovú správu o zmene metodiky k „testom“ RT-PCR, ktoré vlastne ani nie sú testami na zistenie infekčnosti pri diagnóze covid-19.

Myslíme si, že nastal čas, aby sme zverejnili dáta, ktoré sú pre USA voľne dostupné a pomerne jasne ukazujú, čo sa po 20.januári vlastne udialo a či naša predikcia o rapídnom poklese prípadov len na základe iného nastavenia parametrov RT-qPCR „testov“ bola správna.

Ešte 1.12.2020 americká CDC odporúčala nastavenie hodnoty Ct na 40 (link tu).

Po kritike americkej odbornej verejnosti, WHO zmenila svoj názor na nastavenie výšky Ct. Napr. Dr. Juliet Morrison tvrdila, že čokoľvek nad 35 je príliš senzitívne, Dr. Michael Mina, harvardský epidemiológ, tvrdil, že až 90 percent pozitívnych testov pri Ct 40 bolo pri Ct 30 negatívnych. A nakoniec aj naznámejšia osoba americkej kovidovej scény Dr. Anthony Fauci tvrdil, že čokoľvek nad Ct 36 je falošne pozitívny výsledok a ide len o „mŕtve nukleotidy“.

Štúdia zverejnená v British Medical Journal minulý rok v decembri zistila, že 58% pozitívnych testov na University of Birmingham bolo falošne pozitívnych. Vo Veľkej Británii sa používali prahové hodnoty cyklu až 45 (podobne ako v SR, písomný dôkaz máme u nás v kancelárii). Spojené štáty vykazovali v priemere viac ako 200 000 nových denných prípadov COVID-19 od polovice novembra do 20. januára. Posledný deň bol dňom inaugurácie Joe Bidena a zároveň dňom, kedy WHO zmenila svoje pokyny pre PCR.

V USA mali najvyšší pozitívny súčet COVID-19 prípadov za jeden deň 8. januára – 315.179. Toto číslo odrazu prudko kleslo na 185.963 práve 20. januára. Pozitívne prípady COVID-19 od zverejnenia nových pokynov WHO dramaticky poklesli.

CDC hlásila 27. februára 69.876 prípadov COVID-19, čo je pokles o 62% od 20. januára.

Počty prípadov vraj klesajú kvôli vakcinácii. Toto stanovisko je však evidentnou dezinformáciou. Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Bourla, hlavný lekár spoločnosti Moderna Tal Zaks a Dr. Fauci v publikovaných rozhovoroch tvrdia, že mRNA vakcíny nemajú vplyv na šírenie COVID-19. V recenzovanom manuskripte z októbra 2020 je uvedené, že metódy štatistického výpočtu CDC výrazne zvýšili pozitívne čísla COVID-19, o čom sme už písali aj na našom blogu. Pozitívne prípady COVID-19 budú aj naďalej klesať, pretože sa 20. januára zmenili testovacie pokyny. Nemá to nič spoločné s mRNA vakcínami, rúškami, lockdown opatreniami a / alebo sociálnym odstupom (zazdrojované vo viacerých článkoch na našom blogu).

Ak niekto poznáte ústavného sudcu, dajte mu to, prosím, prečítať. Medicínska rovina je podkladom pre právne riešenia. Vďaka.

Pekné sviatky.

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts