Očkovacia kampaň sa zasekla

Asi im už dochádzajú nápady. Slovenskú intuíciu totiž nemožno poraziť. A Slováka nemožno zlomiť.

Napríklad taký počet lístkov v osudí očkovacej lotérie by mal vážiť cca tonu (ak je pravda o počte, ktorý uvádzajú). Čo myslíte? Môže?

Možno by iba mali začať hovoriť pravdu. Čo tak začať bilboardom „Nie je dôležité prežiť, ale zúčastniť sa…“. A mala by to hovoriť napríklad pani, ktorej nejaký dobrý anjel nahovoril, že sadzba DPH je 21 percent a to jedno percento naviac ide vždy na dobročinnosť.

Jaroslav Veľký sa dnes vyjadril, že bude diskriminovať svojich podriadených. Že už len to, čo hovorí, je trestným činom, ho zjavne netrápi. Veď má na to páky. Hotový Archimedes. Dajte mi páku a pevný bod a pohnem zemeguľou. Alebo Bismarck. Kto má moc, ten má aj právo. Ani Jaroslav ani Otto však nepovedali, že taký stav opojenia vždy trvá pomerne krátko. A stav vytriezvenia býva krutý. Na každé miesto 10 náhradníkov? Možno mal pravdu, ak rátal s oboma voľnými.

Za politikov, ktorých tu máme, vďačíme školstvu. Najmä vysokému. Toto dopustilo. Oni jeho stav náležite zrkadlia. Učitelia sú už ale náležite potrestaní Astrou a tým, ktorí to stále nepochopili, hrozí ďalšie mRNA Mojito. Ale asi to tak má byť. Neviem, či aj v školstve je to s voľnými miestami ako v našej bojaschopnej armáde („boja“ má ale v tomto zmysle najskôr slovotvorný základ v slove strach). Ale ako povedal Milan Markovič: Nemáme dáta… Toho chlapa som s radosťou pozeral aj za Muftiho a vyzerá, že môžem aj teraz.

Biskup sa nakazil (rozumej spozitívnel) počas návštevy pápeža. Tam, kde boli všetci OTP. Záhada ako v Ubli. A takých bude pribúdať. No a keďže vieme, že placebo nedostal údajne nikto a nikde naokolo nebolo vidieť žiadne práškovacie lietadlo, za všetko budú môcť samozrejme tí určite neočkovaní, lebo symptomaticky prenášajú dobrú náladu. A šíria ju rýchlo. Oni podvedení neboli a to treba náležite potrestať. A to o to viac v tom prípade, že museli rok trpieť ako druhotriedni občania a riskovať nezákonné pokuty za niečo, čo nie je ani priestupkom.

Látky údajne proti kovidu nesúce meno vakcíny sa vakcínami nestali ani po zmene definície podľa CDC. A to sa fakt snažili. Zato urobili vakcínu z čohokoľvek iného. Svet sa stáva zábavným miestom na život.

Pamätáte si na kontaminované a stiahnuté šarže „vakcíny“ z Japonska? Nie, grafén nenašli. Avšak našli v nich kúsky nehrdzavejúcej ocele pochádzajúcej zrejme z výrobného procesu. 1,63 milióna dávok stiahnutých a minimálme tri obete na účte Moderny.

A teraz na trošku serióznejšiu nôtu. Dr. Cole uviedol, že tieto „vakcíny“ spôsobujú 20-násobný nárast počtu zhubných nádorov endometria a sú príčinou autoimunitných ochorení, ktoré popísal, že fungujú presne naopak, ako pri HIV (teda nie pokles úrovne výskytu „pomocných“ CD-4 buniek, ale pokles úrovne výskytu „zabijakov“, tzv. CD-8 buniek). Inak a zjedodušene povedané, vírus nemá veľmi čo eliminovať. A to vyzerá na slušný problém. Nuž, treba to samozrejme preveriť. Faktcheckeri to iste urobia za nás. Netreba sa však báť, ratlík ide 95 percent, s medajlou, ktorú dostávajú inak právnici to bude hádam aj 100…

Alebo žeby nie? Nový a opäť japonský preprint (Japonci ten kovid nakoniec porazia asi sami silou pera a Francúzi z ulice) vskratke uvádza to, že pri tzv. Delta 4+ variante sa „vakcína“ Pfizer javí nielen ako neúčinná, ale pri teste dokonca zvýšila mieru infekčnosti variantu. Dáte si tretiu? Mňam. Alebo si počkáte na vývoj novej a po každom štvrtom variante si raz za pol roka dáte novú. Navždy. Teda do smrti. Čo možno nepresiahne 10. Pri takomto kompromitovaní imunitného systému možno očakávať čoskoro aj vakcínu na nádchu. Nie každý ju totiž bude schopný pri tomto vakcinačnom tempe „rozchodiť“.

Majú „vakcíny“ vplyv na donosenie dieťaťa? Ale isteže. Už je publikovaná korekcia z časopisu NEJM. Nie, nie je to 80 percent potratov, je to výrazne menej, ale stále odstrašujúco dosť. Každopádne treba si to prečítať (TU).

A najlepšie na záver: 0,1 percenta pacientov v najnovšom preprinte medrXiv po „vakcíne“ Pfizer vykazuje potvrdenú myoperikarditídu. Nech sa páči, medián 33 rokov. Výrobca uvádza 1:100000. Tak sa nám trošku sekol. Neviem, či si to dobre pamätám, nie som lekár, ale tuším, že šanca, že sa človek s touto diagnózou dožije ďalších 5 rokov je cca 50 percent. Dobré vyhliadky. Pri mladších vekových skupinách je už len tento preprint dôvodom na zastavenie „očkovania“. U detí je to, ako sa hovorí, na kriminál.

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts