Lockdown s výhodami pre očkovaných?

Matematik Richard Kollár, ktorému z predpovedí vyšlo zrejme asi toľko, ako inému analytikovi Smatanovi, aj tentokrát vyjadruje nejaké želania. Pozrite si v obrázku.

Nás zaujalo najmä to, že títo analytici (Šuster + Kollár)  uvažujú nad tým, že LOCKDOWN by nemusel byť pre niektoré okresy na severe a východe Slovenska, kde už tretia vlna ustupuje, ale pre Bratislavu áno.

Takže sever a východ Slovenska sú už asi dostatočne premorené, keď tam už tá tretia vlna ustupuje, prirodzenú imunitu (nie z tzv. vakcíny) tam už teda má zrejme dostatok ľudí. OK, súhlasíme, žiaden LOCKDOWN pre severanov a východniarov. A zrejme ani žiadne obmedzenia a pretrieť na hráškovo zeleno…

Čo nás ale dosť máta, to je ten LOCKDOWN pre Bratislavu. Veď vakcinátori tvrdia, že Bratislava je OK, lebo má vysoké percento tých, ktorí si nechali pichnúť tzv. vakcínu. Žolík sem, žolík tam a pritom v polke hry zistíme, že sa tu hrá mariáš. Nepríjemný pocit.

Takže tá masa ľudí v Bratislave by už mala mať dostatočnú kolektívnu imunitu (z tzv. vakcín), no nie?

Ale radšej tú Bratislavu predsa len zavrime, aby sa ľudia nestýkali. Bolo by predsa pre vakcinátorov trápne zistiť, keby sa v preočkovanej Bratislave zrazu začali objavovať „strašidelné“ čísla infikovaných obyvateľov (čo sa už tak trochu deje). A koniec koncov by to nebolo ani nič prekvapivé, stačí si pozrieť Veľkú Britániu, Island alebo Singapur. Ale o pravdu tu asi vôbec nejde.

Alebo si pripomeňme slová bývalého viceprezidenta poradenskej organizácie zriadenej pri Svetovej zdravotníckej organizácii (World Health Organization European Advisory Group of Experts in Immunization), uznávaného profesora Peronneho.

Povedal toto: „Unvaccinated people are not dangerous; it is the vaccinated people who are dangerous for others. It’s proven in Israel now – I’m in contact with many physicians in Israel – they’re having big problems, severe cases in the hospitals are primarily among vaccinated people, and in the UK where you have the larger vaccination program, there are also major problems appearing.“.   

V skratke: Netreba sa báť nevakcinovaných. Prax z Izraela ukazuje, že problémom sú vakcinovaní (pre obe skupiny).

Prečo teda treba aj v Bratislave LOCKDOWN? Pozitívnych prípadov bude podľa očakávania menej a potom sa to bude prezentovať tak, že tzv. vakcína funguje.

A to, že títo tzv. analytici nemajú o pozitívnom práve v oblasti povinného očkovania experimentálnymi látkami ani šajnu, nemá zmysel komentovať.

A teraz trochu vážne. Odhliadnuc od vyjadrení ľudí, ktorých najväčším úprimným počinom bolo pred hlavou štátu povedať, že nemajú dáta (a napriek tomu predsa čosi stále analyzujú).

Včera sme zverejnili štúdie, ktoré hovoria o tom, že bez ohľadu na vedľajšie účinky, má „vakcína“ proti kovidu význam len pre určité krátke obdobie, t.j. max. 6 mesiacov optimisticky, 2 mesiace pesimisticky. Nehovoriac o ochrane pred variantmi, ktorá je mizivá. Preto akékoľvek čísla o percentuálnej miere zaočkovanosti v dnešnej dobe nezohrávajú vôbec žiadnu rolu. Je to populistický blud. Akýkoľvek lockdown je nezmysel. Ľudia, ktorí sú z časového hľadiska očkovaní asymetricky, budú pri lockdowne s výhodami pre očkovaných podporovať šírenie choroby, ako keby tu žiaden lockdown nebol a neočkovaní budú na úkor rozhodnutí vlády oberaní o prostriedky na svoje živobytie. Takto sa zdravie nechráni, takto sa háďžu ľudia cez palubu, cez hranicu chudoby, z ktorej niet návratu. Koniec koncov na to doplatí štát. Mečiar chcel zo Slovenska Švajčiarsko, modrí to pochopili po svojom a postavili nám 5 km dlhý tunel v jednom profile v cenách najkvalitnejších švajčiarských cestných projektov, červení zobrali, čo nebolo priklincované a títo poslední povedali, že nezhasnú a Slovensko pozdvihnú. Všetko fajn, len to Švajčiarsko, páni,  sa hľadá v inej časti sveta. Obráť mapu, kaviareň, Haiti nie je švajc.

Až ten ďalší po vás zhasne. A nebude mať už inú možnosť. A keďže tú drahú elektrinu si už kdekto nebude vedieť dovoliť zaplatiť … sfúkne akurát sviečku… (aj keď v dnešnej dobe hovoriť o vosku môže byť hotový antivax). Takže, aby sme boli kaviarensky korektní: sviečka to bude parafínová a zhasne v krátkom čase aj sama.

-ms- a -pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts