|

Koho bude Slovensko po pandémii žalovať za škody spôsobené národnému hospodárstvu?

Odhliadnuc od toho, že drvivá väčšina opatrení sa ukázala ako neúčinná, Slovenská republika bude musieť ako dobrý hospodár nájsť na medzinárodnej scéne subjekt, ktorý jej škodu nahradí. Už len preto, že sa dostávame do fázy, v ktorej je zrejmé, že patogén bol s najväčšou pravdepodobnosťou vyrobený umelo.

Otázne je už len KTO ho vyrobil a KTO zodpovedá za jeho únik. Cez čínsku dymovú clonu začína presvitať celkom zreteľná americká stopa. Už vidno pomerne jasné kontúry.

Ak si urobíte vlastný prieskum, budú aj na Vás spoza každého rohu vyskakovať mená ako Anthony Fauci, Ralph Baric, Christian Drosten, Peter Daszak, Zheng Shi Li, Bill a Melinda Gates a podobne.

Svoj prieskum môžete začať napríklad v týchto dokumentoch:

  1. Dokument, ktorý hovorí o odovzdaní už vyvinutých mRNA vakcín proti koronavírusu medzi NIAID a Modernou na jednej strane a Univerzitou North Carolina at Chapel Hill na strane druhej zo 17.12.2019 (áno, 19 dní pred objavením sa prvého prípadu v Číne). Ktovie, možno o tom vedel aj pán Drosten, ďalší cestovateľ v čase pokiaľ išlo o zloženie prvého RT-PCR testu. Na dokumente je podpísaný práve Ralph Baric, ten, ktorý ďakoval Wuhanskému laboratóriu za poskytnutie plazmidu pri tzv. „gain of function“. Čo dodať…
  2. Dokument, ktorý chronologicky popisuje účasť viacerých fyzických osôb a podnikateľov na výskume a patentovaní v oblasti koronavírusov. Je to ťažké čítanie, prosím nečítať v noci, je to miestami veľmi slušný horor. Ale Slovenskej republike pomôže. Škody treba vymáhať.

Link TU.

Na začiatok hádam stačí. Prečítajte si aj zverejnené Fauciho emaily. A keď už začnete, Váš vlastný výskum Vás isto zavedie aj tam, kde mňa. Držím palce, Slovenská republika. Verím, že sa dopátrate k tým správnym, zodpovedným osobám. Je to dôležité.

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts