Izrael zažíva ďalšiu vlnu napriek tretej dávke vakcíny

Fanúšikom neustáleho a nechutného diskriminačného tlaku na vakcináciu proti kovidu a detinských motivácií by sme dnes radi ukázali jeden graf, ktorý prezentoval americký (nie ruský) politik Ron Paul.

Pekne ukazuje, ako v rovnakom čase, na rovnakom mieste, za rovnakých podmienok sa u vakcinovaných Izraelcov objavujú nové prípady a krivka rastie napriek tretej dávke vakcíny, kým na výrazne menej preočkovanom obyvateľstve Palestíny krivka stále bez nástupu vĺn klesá. Čo je zaujímavejšie a iba to umocňuje správnosť úvahy o korelácii až kauzalite dát s preočkovanosťou je to, že Palestína nie je len susediace územie, ale ide o obyvateľstvo, ktoré je do Izraelského štátu fakticky včlenené. Ako povedal pán Martin Smatana, štatistika nie je pre každého. Tento graf ale nevysvetlí opačným spôsobom ani najväčší číselný demagóg. Jednoduchší graf vám už dať nevieme. A aj tak ho môžeme čítať tromi spôsobmi (vyberte si, ktorý je viac realistický, a ktorý sci-fi):

a) nové vlny spôsobuje „vakcína“ na kovid,

b) Palestína má zázračný liek, o ktorom nikto nevie (zrejme ani Palestínčania ani Izraelci), fanúšikov ivermektínu ale sklameme, Palestína sa nenachádza geograficky ani v subsaharskej Afrike, ani v Indii.

c) je plošne podávaná „vakcína“ alebo iná účinná látka alebo ich kombinácia fungujúca výlučne na rasovom genetickom princípe (tu treba ale jedným dychom dodať, že o početnosti ACE2 receptorov na rasovom základe z publikovaných prác vedomosť máme, ale to by sa potom zrejme prejavovalo pri infekcii presne naopak).

Pre tých, ktorí nerozumejú dobre po anglicky, ide o ten druhý graf vo videu. Ten prvý ukazuje na neúčinnosť opatrení nosenia prekrytia horných dýchacích ciest.

Situáciu treba samozrejme sledovať dlhšie, pre objektivitu je treba dodať, že graf sa môže v horizonte niekoľkých dní až týždňov ešte z rôznych príčin „zlomiť“. Takže uvidíme. Ak sa tak stane, doplníme to do tohto článku ako update.

Mimochodom, tzv. breakthrough cases, t.j. prípady hospitalizácií na kovid aj po plnej zaočkovanosti sa v Izraeli opakujú aj po tretej dávke. Čo z toho vyplýva? Bude aj štvrtá. Veru tak.

UŽ TOMU ROZUMIETE?

Tu je sľúbené video:

https://twitter.com/i/status/1425187513010987015

pw

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts