Delta variant a vakcinovaní superprenášači

Tak sa nám opäť plnia naše predikcie. A úprimne: neteší nás hovoriť, že sme to už hovorili. Čo TV JOJ a Denník N zosmiešňoval sa do pár mesiacov stáva pravdou. A viete čo je vtipné? Že na argumentačnú stranu Petra Weisa sa nepostavil nik iný, ako zatiaľ neodsúdený kriminálnik a architekt plandémie jeho veličenstvo verejného zdravia Dr. Fauci. Takže, mediálni hoaxeri hlavného prúdu (aj keď súdiac podľa čítanosti a sledovanosti ten pojem bude treba vážne prehodnotiť), žalujte Fauciho, chystajte pečiatky s nápisom HOAX. Či toto je už silná káva a spoliehate sa na pamäť národa na úrovni dvoch mesiacov? Ja by som Slovákov veru nepodceňoval. Historicky vydržali všeličo. Zvládnu aj toto. Aj miera „vakcinácie“ je len akýsi IQ test národa. A my nie sme Británia a nikdy sme ňou ani neboli.

Takže čo to pán Fauci vlastne povedal?

Virálna nálož v nasofarynxe u vakcinovaných pri tzv. „breakthrough“ infekcii (t.j. prepuknutiu ochorenia napriek dvom dávkam vakcíny) je úplne rovnaká ako u nevakcinovaných.

Čo to znamená?

Vakcinovaní sa stávajú pri delte údajne superprenášačmi. Stávajú sa teda hrozbou pre všetkých, vakcínovaných aj nevakcínovaných.

Aj keď nevakcínovaní s normálnou imunitou a logickým úsudkom sa asi veľmi nemajú čoho báť. Hlavne pokiaľ poznajú rozdiel medzi pojmami infekčnosť, virulentnosť a patogenita. Ak sa doteraz nebáli nádchy a chrípky, nemusia sa báť ani Pavelkových rečí o delte a iných písmenkách.

OKLAMALI VÁS. Lebo ste sa nechali. Zase. Ako by povedal Američan: HERO to ZERO. Vaša „fajzer vitonka“ je fejk, vážení.

Nechránite seba a ešte ohrozujete iných. Veríme, že toto ste nechceli. Možno ste chceli iba ísť na dovolenku alebo vás vydierali vaše deti, že ak sa nezavakcínujete, neuvidíte svojich vnukov.

A keďže nám tie predpovede celkom idú, dovolíme si aj ďalšiu: Rúšok sa zbavia najskôr nevakcinovaní, vakcinovaní sa stanou asymptomatickou hrozbou pre zvyšok spoločnosti a budú musieť chodiť s rúškami trvalo. A dostanú tretiu a časom aj štvrtú „opravnú“ dávku. Vrátime sa k tejto predpovedi pravdepodobne už o 2 mesiace. Nehľadajte v tomto odhade ani kúsok zlomyseľnosti. Naopak, súcitime s Vaším nesprávnym a zrejme neinformovaným rozhodnutím.

Vakcína predsa oslobodzuje. Ktovie od čoho…

Ľudia budú doplácať na konzumný spôsob života, hľadanie iba tej najjednoduchšej cesty ako sa vrátiť do sveta, ktorý už nebude ten istý, na stratu kritického myslenia a logického úsudku, čítanie iba nadpisov, vieru v médiá a… Budú platiť tým najdrahším, čo majú: VLASTNÝM ZDRAVÍM. Lebo nechránim seba, ale druhých. Falošná solidarita. Zvrátená logika. A to sa dostaneme čoskoro k tomu najhoršiemu, čo vakcinovaných ešte čaká. A to je riziko priónových chorôb. Ale o tom až nabudúce. Vakcína Vás mala chrániť do konca života, len nepovedali, že zrejme nehovorili o jeho prirodzenej dĺžke. Nevakcínovaný je dezolát, vakcinovaný bude možno napríklad „deravý mozog“ alebo „chechtavý kuru“ (bovinná spongiformná encefalopatia). Už čoskoro.

Tu je sľúbený Anthony:

VIDEO

A pre silnejšie povahy nad 18 rokov ešte jedno VIDEO.

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts