Česi neobnovia núdzový stav

Konečne. Český národ takmer vždy charakterizovala v kritickej situácii múdrosť.

Stav bez núdzového stavu odporúčame kompetentným inštitúciám na Slovensku pozorne sledovať. My to budeme robiť paralelne s nimi a nielen to, dáta budeme aj náležite vyhodnocovať a objektívne informovať. Pevne veríme, že to Česi vezmú za správny koniec a budú nám inšpiráciou. Jedno je isté. V najbližšom období si neužijú atómové bomby celoplošného nakazenia, lockdowny, ktoré ničili nie vírus, ale ekonomiku a revolúcie čakania v radoch na testovania, ktoré prevalenciu ochorenia na Slovensku iba zhoršili.

Držíme vám palce!

PS: Skúmal už niekto koreláciu výskytu symptomatického SARS-Cov-2 a účasti na testovaní? Asi by mal. A nielen to. Mal by skúmať aj vzťah medzi testovaním a výskytom prípadov na umelej pľúcnej ventilácii.

PPS: A čo si o našich opatreniach myslia na opačnej strane zemegule? Síce možno nevedia úplne, kde Slovensko je, ale už nás označujú za nacizmu podobný experimentálny koncentračný tábor a kovid automat s pravidelným testovaním za chorý vtip (link TU). Takže jediné nemožno našim opatreniam uprieť. Vzdelávajú svet v geografii. V budúcnosti nás na mape nájde každý a už si nás nikdy s Československom ani zo Slovinskom nepomýlia. Veď to sú tí, čo si žijú ako v chorom vtipe…

-pw-

Možnosti zdieľania článku

Similar Posts