Aká je úloha bývalého modrého ministra financií v tejto dobe?
Včera ste si iste všimli informáciu v médiách bývalého hlavného prúdu, že Ivan Mikloš odstupuje z funkcie poradcu u Richarda Sulíka. Naoko nepodstatná, avšak závažná informácia pokiaľ ide o smerovanie Slovenska a vplyv istých názorových a finančných skupín. Zrejme si bežný človek ani nevšimol, ako a kedy sa tento človek dostal na Slovensko z Ukrajiny a prečo sa objavil v poradnom zbore.
Dnes na SME vyšiel tento článok (link TU). Podstatná informácia je v uvádzacej vete v hranatých zátvorkách v znení: „Veci verejné Mikloša a Beblavého„.
Čo majú títo dvaja páni spoločné?
Vlastník denníka SME je notoricky známy.
Istý Klaus Schwab je pomerne známy svojim „veľdielom“ v štýle čínskeho kung-pao s názvom The Great Reset. Čo je ale menej známe, je jeho aktivita prípravy novopečených politikov s názvom World Economy Forum – Young Global Leaders, resp. Global Leaders of tomorrow. Okrem mien ako Emmanuel Macron, Mark Zuckerberg, David de Rothschild, Stephane Bancel (Moderna), Alexander Soros (2018), Zdeněk Bakala, Matteo Renzi, Chelsea Clinton a podobne nájdete medzi absolventmi mená Ivan Mikloš (rok 2000), Emília Sičáková Beblavá (2009, rovnaký absolventský rok ako šéf facebooku alebo Bancela z Moderny).
Ten vyššie citovaný článok nemá okrem potenciálu rastu vnútorného napätia v psychike čitateľa väčší účinok. Zažijeme si najbližšiu dobu veľa veľa vojenských manévrov, pokusy o false flag, odhalenie false flag, presuny iskanderov, hrozby atómových útokov a kdečo iné a potom príde letné dovolenkové obdobie.
Ako v tom vtipe:
Počas SNP jedného dňa partizáni vyhnali Nemcov z lesa, na druhý deň naopak – Nemci vyhnali partizánov. No a na tretí deň sa objavil nasrdený horár – a vyhnal z lesa aj Nemcov, aj partizánov.
Sledujte pozorne, čo sa bude po odchode p. Mikloša v najbližšej dobe diať v strane SaS. Osobne si myslím, že to bude zaujímavé. Richard Sulík musel zaťať do živého. A riadne. Možno šanca pre straníckych novoprišelcov…
A aké štipľavé vie byť „kung pao“, vám vysvetlí náš NBÚ.
Na zimné olympijské hry v Pekingu by si účastníci nemali brať osobnú elektroniku. Upozorňuje na to Národný bezpečnostný úrad (NBÚ), ktorý odporúča zaobstarať si dočasné elektronické zariadenie aj dočasné SIM karty (zdroj TU). A kto si myslí, že IT a Čína nejdú dohromady, nech si pripomenú útok z roku 2014 s názvom APT10. Ako by povedali dnešné decká – epické. Niekto pchá do vývoja miliardy, niekto si aktuálny vývoj číta v tzv. real-time. Niekto pošle do predstavenstva banky človeka z Home Credit China…